NAŠE SLUŽBY

Parner pre vašu bezpečnosť
You are here:

Kamerové systémy

Prostredníctvom našich služieb vám zabezpečíme kamerové zábery objektu.

Dodávame a inštalujeme kamerové systémy pomocou kamier a záznamníkov HIKVISION, UNIVIEW, IDIS.. V prípade požiadaviek sme schopný riešiť aj komponenty od iných výrobcov. Vzdialený prístup, prezeranie živého obrazu resp. záznamu pomocou aplikácie v telefóne, tablete alebo pomocou klientského softwaru na PC je samozrejmosť.

CCTV, HIKVISION, UNIVIEW

Ochrana tovaru

Máte problem s ochranou tovaru? Pomôžeme vám.

Zabezpečíme Váš tovar pomocou EAS systému, či už pomocou bezpečnostných brán pri východe z predajne, alebo slučkovou ochranou priamo v predajni. Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte a podľa potreby zabezpečíme riešenie na mieru. Na SR zastupujeme holandskú značku Cross point, ktorá je jedným z popredných výrobcov EAS systémov.

Ochrana objektov

Ochranu objektov prenechajte na nás.

Ideálne riešenie elektronickej ochrany objektu je spojenie EZS a kamerového systému. Riešenie pre komerčných alebo súkromných zákazníkov vieme zabezpečiť na mieru podľa požiadaviek na stupeň ochrany objektu.  Ponúkame aj riešenia vstupu či už turniketovým systémom, audio/videovrátnikom alebo pomocou čítačiek čipov a kariet. Pre náročnejšie riešenia používame biometrické čítačky odtlačkov prstov.

Alarm (EZS)

Elektronický zabezpečovací systém. Sme autorizovaný montážny partner JABLOTRON.

Sme autorizovný inštalačný partner alarmov JABLOTRON. Taktiež sa zaoberáme aj montážou, záručným a pozáručným servisom EZS (alarmov) iných výrobcov (Paradox, Eldes, Ksenia, Satel..) Konkrétne riešenie zabezpečenia objektu vždy závisí od konkrétnych požiadaviek a očakávaní zákazníka a tomu prispôsobujeme aj návrh a spôsob inštalácie EZS.

Ďalšie služby:

Počítačové siete, štruktúrované siete

Dochádzkové a prístupové systémy

Turnikety a mechanické bránky

Slaboprúdové rozvody

Elektroinštalácie