Kamerové systémy

Prostredníctvom našich služieb vám zabezpečíme kamerové zábery objektu.

Ochrana tovaru

Máte problem s ochranou tovaru? Pomôžeme vám.

Ochrana objektov

Ochranu objektov prenechajte na nás.

Alarm (EZS)

Elektronický zabezpečovací systém. Sme autorizovaný montážny partner JABLOTRON.

Poskytujeme bezpečnostné riešenia

Poskytujeme bezpečnostné riešenia pre ochranu osôb, majetku a tovarov prostredníctvom kamerových systémov, elektronických zabezpečovacích systémov (alarmov)
a EAS systémov pre ochranu tovaru.

Dodávku a montáž kamerových a zabezpečovacích systémov zabezpečujú naši vyškolení technici s bohatými skúsenosťami v tejto oblasti. Sme držiteľmi licencie na prevádzkovanie technickej služby bez ktorej nie je možné bezpečnostný kamerový systém inštalovať a uvádzať do prevádzky. K inštalovanému kamerovému systému ponúkame aj vypracovanie Bezpečnostnej smernice kamerového systému, ktorú vyžaduje Zákon o Ochrane osobných údajov.

Najnovšie realizácie

Turpis venenatis at laoreet. Etiam commodo fuviverra minim sed metus egestas sapien, ac etiam bibendum cras posuere neque felis. Dolor ut mollis elit et vestibulum mattis integer glavrida amet ipsum – aenean nulla, in vitae minim sed metus augue vitae.

Naše skúsenosti

Naša spoločnosť je na trhu 13 rokov. Postupným a prirodzeným vývojom sme postupne pridávali ponúkané služby. Medzi našich zákazníkov patria aj známe spoločnosti ako BILLA, METRO, HOMOLA Autoservisná technika, Ko.Ma.Co-SK, Hyundai, G-star,Tommy Hilfiger, Diesel, INTERSPORT, BAUER hockey, TPD, PanthaRhei a iné.

Kamerové systémy
Ochrana tovaru
Ochrana objektov
Technická podpora

S čím sa môžeme pochváliť?

Naša spoločnosť je distribútorom značky Crosspoint EAS systemspre SR. Crosspoint EAS sú vysokokvalitné, prémiové systémy ochrany tovaru pre širokú škálu maloobchodných prevádzok.

Spolupracujeme v rámci inštalácií a servisných zásahov aj s ďalšími značkami EAS systémov ako Amersec, Checkpoint, Shopguard.